Biuletyn
Informacji Publicznej
Kontakt
Publiczna Szkoła Podstawowa
w Starych Budkowicach
Dziś jest: piątek, 29-09-2023, Imieniny: Michaliny, Michała, Rafała

Programy, projekty i innowacje

 • Przyjaciele Zippiego - rekomendowany program profilaktyki zdrowia psychicznego w naszej szkole!

  „Przyjaciele Zippiego” to międzynarodowy program promocji zdrowia psychicznego, który kształtuje i rozwija umiejętności psychospołeczne u dzieci i  młodszych uczniów. Uczy różnych sposobów radzenia sobie z trudnościami i wykorzystywania nabytych umiejętności w codziennym życiu oraz doskonali relacje dzieci z innymi ludźmi. Nie koncentruje się on na dzieciach z konkretnymi problemami czy trudnościami, ale promuje zdrowie emocjonalne wszystkich dzieci. Jest to cykl 24 spotkań, realizowanych przez nauczyciela wychowawcę w  w pierwszych klasach szkół podstawowych, w oparciu o bardzo starannie opracowane materiały. W roku szkolnym 2023/24 realizowany będzie w klasie II przez wychowawczynię tej klasy, panią Emilię Markiewicz, certyfikowanego trenera programu. W rozwinięciu strony znajduje się przewodnik dla rodziców uczniów biorących udział w programie. 

  zobacz więcej
  Data publikacji: 06-09-2023 15:20
 • Mleko, owoce i warzywa w szkole

  zobacz więcej
  Data publikacji: 03-03-2023 07:35
 • Zostaliśmy zakwalifikowani do udziału w rządowym programie AKTYWNA TABLICA 2021-2024

  Nasza szkoła w roku 2022 otrzymała wsparcie finansowe w ramach Rządowego programu rozwijania szkolnej infrastruktury oraz kompetencji uczniów i nauczycieli w zakresie technologii informacyjno-komunikacyjnych AKTYWNA TABLICA. Łącznie, uwzględniając wkład własny, który zapewnia organ prowadzący, nasza szkoła pozyskała 43 750,00 zł, które, zgodnie z założeniami programu, przeznaczyliśmy na zakup narzędzi, oprogramowania i pomocy dydaktycznych do terapii uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi spełniających wymagania TIK. Dzięki dofinansowaniu udało nam się doposażyć szkolny gabinet terapeutyczny i uatrakcyjnić zajęcia korzystającym z niego uczniom.

  zobacz więcej
  Data publikacji: 03-07-2022 20:45
 • Laboratoria Przyszłości

  zobacz więcej
  Data publikacji: 17-02-2022 21:44
PSP Budkowice (1).jpegPSP Budkowice (3).jpegPSP Budkowice (4).jpegPSP Budkowice (5).jpegPSP Budkowice (6).jpegPSP Budkowice (7).jpeg
<./div>
 
 
 
 

 

Polecamy:
e-dziennik

Bawimy się i uczymy
blog klasy 3

Dziecięca Politechnika Opolska

Gmina Murów

Kuratorium Oświaty w Opolu

OKE Wrocław

Rada Rodziców