Biuletyn
Informacji Publicznej
Kontakt
Publiczna Szkoła Podstawowa
w Starych Budkowicach
Dziś jest: poniedziałek, 26-09-2022, Imieniny: Cypriana, Justyny, Łucji

Myśl globalnie – działaj lokalnie

   Nasz udział nie polegał jedynie na wysłuchaniu prelegentów – zostaliśmy bowiem poproszeni o przygotowanie wystąpienia na temat dobrej praktyki w zakresie objętym tematem spotkania, realizowanej w naszej szkole, czyli innowacji pedagogicznej „Rada Klasowa”.

   Na konferencji przedstawiliśmy założenia i cele innowacji, opowiedzieliśmy o jej zasadach , przedstawiliśmy prezentację złożoną ze zdjęć ilustrujących przykładowe obrady Rady Klasowej. Laura Basta, która w klasie piątej pełni funkcję protokolanta opowiedziała o swojej pracy, zapoznała uczestników konferencji z listą spraw, które udało nam się w tym roku załatwić dzięki Radzie Klasowej i przeczytała przykładowy protokół. Również Amelia, która w klasie piątej jest przewodniczącą Rady Klasowej opowiedziała, na czym polega jej praca oraz przeczytała, co jej koledzy napisali na temat innowacji. Nasze wystąpienie spotkało się z dużym zainteresowaniem i uznaniem słuchaczy. Otrzymaliśmy też specjalne podziękowania od organizatorów wraz z zapewnieniem wypadliśmy wspaniale, i, że robimy ważną i odważną .rzecz w naszej szkole.

Katarzyna Chimiak

 

 

PSP Budkowice (1).jpeg PSP Budkowice (3).jpeg PSP Budkowice (4).jpeg PSP Budkowice (5).jpeg PSP Budkowice (6).jpeg PSP Budkowice (7).jpeg
<./div>
 
 
 
 

 

Polecamy:
e-dziennik

Bawimy się i uczymy
blog klasy 3

Dziecięca Politechnika Opolska

Gmina Murów

Kuratorium Oświaty w Opolu

OKE Wrocław

Rada Rodziców