Biuletyn
Informacji Publicznej
Kontakt
Publiczna Szkoła Podstawowa
w Starych Budkowicach
Dziś jest: poniedziałek, 24-01-2022, Imieniny: Felicji, Roberta, Sławy

Jeszcze kiedyś tam wrócimy

   Muzeum jest miejscem bardzo ciekawym zarówno pod względem formy, jak i treści. Jest bardzo nowoczesne, wyposażone w najnowszy sprzęt. Możemy tam posłuchać muzyki, pooglądać teledyski do znanych piosenek, zobaczyć wywiady ze znanymi ludźmi muzyki i poznać historię festiwalu. Wszystko to na dużych dotykowych ekranach. Możemy również cofnąć się w przeszłość i zobaczyć, jak kiedyś wyglądał sprzęt do nagrywania, odtwarzania i słuchania muzyki.
   
Jednak największym zainteresowaniem cieszyły się budki nagraniowe. Były „okupowane” przez cały czas i trzeba było postać w kolejce, aby nagrać wykonywaną przez siebie piosenkę. Tę piosenkę można przesłać na wybrany adres mailowy.
   
Dużą popularnością cieszyła się również szafa z kostiumami z koncertów. Można było przymierzyć strój, w którym występowały gwiazdy opolskiego festiwalu. Przymierzanie ubrań zarówno tych realnych, jak i wirtualnych, stanowiło świetną zabawę zarówno dla dziewczyn, jak i dla chłopców.
   
Czas minął nam bardzo szybko. Nie zdążyliśmy już, niestety, zwiedzić amfiteatru. Nie wszyscy też zdążyli kupić sobie pamiątki w sklepiku, a na dworzec prawie biegliśmy, aby zdążyć na szynobus. Wyjazd, zdaniem dzieci, był bardzo udany i mamy nadzieję, że jeszcze nie raz będziemy wracać w to warte polecenia miejsce.

Kornelia Bursy
Grażyna Kafka

 

 

PSP Budkowice (1).jpeg PSP Budkowice (3).jpeg PSP Budkowice (4).jpeg PSP Budkowice (5).jpeg PSP Budkowice (6).jpeg PSP Budkowice (7).jpeg
<./div>
 
 
 
 

 

Polecamy:
e-dziennik

Bawimy się i uczymy
blog klasy 3

Dziecięca Politechnika Opolska

Gmina Murów

Kuratorium Oświaty w Opolu

OKE Wrocław

Rada Rodziców