Biuletyn
Informacji Publicznej
Kontakt
Publiczna Szkoła Podstawowa
w Starych Budkowicach
Dziś jest: poniedziałek, 24-01-2022, Imieniny: Felicji, Roberta, Sławy

Noc w szkole i … w lesie

Po rozpakowaniu swoich rzeczy i kolacji rozpoczęliśmy rozgrywki sportowe na sali gimnastycznej, które zorganizował dla nas Pan Dyrektor. W tym czasie nasi młodsi koledzy przygotowywali popcorn. Po rozgrywkach poszliśmy do lasu z leśniczym, panem Marcinem Krypczykiem. Okazało się, że troje drugoklasistów miało dość odwagi, by wybrać się w nocy do lasu razem z nami.  Zobaczyliśmy sarny biegające po polach oraz dumne jelenie w stadzie liczącym około dwudziestu byków. Nigdy dotąd nie widzieliśmy tylu mieszkańców lasu! Mieliśmy ze sobą latarki, ale raczej ich nie używaliśmy, by nie płoszyć zwierząt. Po naszym powrocie rozpoczął się wieczór filmowy. Obejrzeliśmy film pt. „Emotki”, a w czasie projekcji jedliśmy popcorn. Potem nastała cisza nocna i panie zebrały nasze telefony, by one także mogły nieco odpocząć.

Kolejny dzień rozpoczął się pobudką przed siódmą. Czekało nas jeszcze sprzątanie sal i ewaluacja, w czasie której mogliśmy wyrazić swoje opinie o imprezie. Noc w szkole bardzo nam się podobała i mamy nadzieję, że to nie była ostatnia taka noc.

Natalia, Julia, Emilka, Wiktoria i Oliwia z klasy V (z małą pomocą pani Kasi).

 

 

PSP Budkowice (1).jpeg PSP Budkowice (3).jpeg PSP Budkowice (4).jpeg PSP Budkowice (5).jpeg PSP Budkowice (6).jpeg PSP Budkowice (7).jpeg
<./div>
 
 
 
 

 

Polecamy:
e-dziennik

Bawimy się i uczymy
blog klasy 3

Dziecięca Politechnika Opolska

Gmina Murów

Kuratorium Oświaty w Opolu

OKE Wrocław

Rada Rodziców