Biuletyn
Informacji Publicznej
Kontakt
Publiczna Szkoła Podstawowa
w Starych Budkowicach
Dziś jest: poniedziałek, 24-01-2022, Imieniny: Felicji, Roberta, Sławy

Posumowanie sportowych występów w I semestrze

Podczas VI Wojewódzkiego Biegu o Puchar Borsuka w organizowanego przez Urząd Gminy w Murowie nasi uczniowie pokazali się z bardzo dobrej strony. Oliwer Pawlik wygrał bieg dla klas I-II, drugi na mecie w biegu dla klas III-IV był Oliver Rohrbach, a trzeci Stefan Malik.

W tym roku kilku naszych uczniów w rozgrywkach o Puchar Tymbarku w eliminacjach na szczeblu powiatu wystąpiło z innymi zespołami i wszyscy awansowali do finału wojewódzkiego! W kategorii chłopców U8 awansowali Aleksander Janas i Miłosz Brzezowski, wśród chłopców U12 Dawid Strzys, a w kategorii dziewcząt U12 Oliwia Urban. Gratulacje!

Bez konieczności gry awansował również zespół PSP Stare Budkowice w kategorii U8 dziewcząt. Finały wojewódzkie odbędą się na przełomie marca i kwietnia.

W Igrzyskach Dzieci nasze dziewczęta w stawce pięciu zespołów zajęły trzecie miejsce w półfinale powiatu. Dziewczyny zagrały w składzie: Zuzanna Wieczorek, Oliwia Urban, Natalia Stiller, Zuzanna Golec, Natalie Matysiok, Amelia Drung, Amelia Chrzanowska.

W Igrzyskach Młodzieży Szkolnej podczas Mistrzostw Gminy w halowej piłce nożnej i piłce koszykowej dziewczyny stoczyły bardzo wyrównane spotkania z PSP Zagwiździe.

Tomasz Długosz

 

 

 

PSP Budkowice (1).jpeg PSP Budkowice (3).jpeg PSP Budkowice (4).jpeg PSP Budkowice (5).jpeg PSP Budkowice (6).jpeg PSP Budkowice (7).jpeg
<./div>
 
 
 
 

 

Polecamy:
e-dziennik

Bawimy się i uczymy
blog klasy 3

Dziecięca Politechnika Opolska

Gmina Murów

Kuratorium Oświaty w Opolu

OKE Wrocław

Rada Rodziców