Biuletyn
Informacji Publicznej
Kontakt
Publiczna Szkoła Podstawowa
w Starych Budkowicach
Dziś jest: niedziela, 12-07-2020, Imieniny: Brunona, Jana, Wery

WOŚP w Starych Budkowicach

W szkole przed wielkim finałem odbyła się licytacja gadżetów zorganizowana przez samorząd uczniowski pod kierunkiem p. Hanny Koczur. Przedmiotami licytacji były to m.in. kalendarze, koszulki z logo WOŚP, notesy, płyta, kolorowanki, zegar, które cieszyły się wśród uczestników bardzo dużym zainteresowaniem.
Wolontariusze zebrali w Starych Budkowicach aż 4157,12 zł i 15,94 euro. Tym samym został pobity zeszłoroczny rekord. Uczniowie z uśmiechem zachęcali przechodniów do wsparcia WOŚP. Ci z kolei, zadowoleni, że mogą pomóc, z ochotą wrzucali do puszek nie tylko monety, ale także sporo banknotów. Zebrane w czasie zbiórki pieniądze przeliczała powołana komisja w składzie: p. Katarzyna Chimiak, p. Kornelia Bursy, p. Hanna Koczur.
Od momentu, gdy PSP w Starych Budkowicach przyłączyła się do akcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy szkoła  przystąpiła do programu „Ratujemy i uczymy ratować” i otrzymała pomoce do nauki pierwszej pomocy przedmedycznej dla dzieci.
W imieniu własnym oraz wszystkich potrzebujących dziękuję wszystkim darczyńcom, p. Alinie Mrugale, komisji liczącej pieniądze, licytującym, wolontariuszom, którzy w tym dniu z potrzeby serca przyłączyli się do 25-go Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Szef sztabu Ewa Knaś

 

 

1.jpeg 10.jpeg 11.jpeg 12.jpeg 13.jpeg 14.jpeg 15.jpeg 16.jpeg 17.jpeg 18.jpeg 2.jpeg 3.jpeg 4.jpeg 5.jpeg 6.jpeg 7.jpeg 8.jpeg 9.jpeg
<./div>
 
 
 
 

 

Polecamy:
e-dziennik

Bawimy się i uczymy
blog klasy 2 

Dziecięca Politechnika Opolska

Gmina Murów

Kuratorium Oświaty w Opolu

OKE Wrocław

Rada Rodziców