Biuletyn
Informacji Publicznej
Kontakt
Publiczna Szkoła Podstawowa
w Starych Budkowicach
Dziś jest: czwartek, 26-05-2022, Imieniny: Eweliny, Jana, Pawła

Mała Piłkarska Kadra Czeka

W fazie grupowej PSP Stare Budkowice wygrało swoją grupą. W pierwszym spotkaniu dziewczyny zremisowały z PSP Łubniany 1:1 (bramka: Olivia Kiwus), a w drugim pokonały zespół LUKS Dalii Popielów 2:1 (bramki: Olivia Kiwus, Patrycja Ratajczak).

Niestety faza pucharowa była mniej szczęśliwa i udana. W półfinale trafiliśmy na GZS Tułowice, z którym zanotowaliśmy porażkę 0:3, choć wynik jest nieco mylący, gdyż było to bardzo wyrównane spotkanie. W tym spotkaniu dziewczyny obijały słupki bramki rywala niemiłosiernie trafiając w nie, aż trzy razy. Piłka do bramki rywala niestety nie wpadła.

W meczu o 3 miejsce już bez wiary i sił, spotykając się ponownie z LUKS Dalią Popielów przegraliśmy, zajmując ostatecznie czwarte miejsce w finale wojewódzkim.

Grając w niepełnym składzie (w tym samym czasie, część dziewczyn była na wycieczce)
i mając na uwadze, że graliśmy w znacznej mierze rocznikiem młodszym, turniej należy uznać za udany.

PSP Stare Budkowice: Liwia Margielewska, Natalia Gęśla, Dominika Gęśla, Olivia Kiwus, Weronika Kuklok, Patrycja Ratajczak, Paulina Segiet, Nikola Łach.

Tomasz Długosz

 

 

PSP Budkowice (1).jpeg PSP Budkowice (3).jpeg PSP Budkowice (4).jpeg PSP Budkowice (5).jpeg PSP Budkowice (6).jpeg PSP Budkowice (7).jpeg
<./div>
 
 
 
 

 

Polecamy:
e-dziennik

Bawimy się i uczymy
blog klasy 3

Dziecięca Politechnika Opolska

Gmina Murów

Kuratorium Oświaty w Opolu

OKE Wrocław

Rada Rodziców