Biuletyn
Informacji Publicznej
Kontakt
Publiczna Szkoła Podstawowa
w Starych Budkowicach
Dziś jest: piątek, 10-07-2020, Imieniny: Filipa, Sylwany, Witalisa

Kroszonki górą!

Konkurs kroszonkarski

21 marca kolejny już raz odbył się w naszej szkole konkurs kroszonkarski. Jak co roku cieszył się ogromną popularnością i zgromadził 48 uczniów klas młodszych oraz starszych. Jajka można było zdobić dowolną techniką, a na autorów najciekawszych pisanek i kroszonek czekały świeżo upieczone przez pracowników piekarni GS w Starych Budkowicach wielkanocne zające, baby i babeczki. Należy również podkreślić, iż coraz większa grupa dzieci podejmuje się wykonania tradycyjnej kroszonki opolskiej.

Komisja oceniająca efekty pracy uczniów miała niemały kłopot z wyborem najciekawszych pisanek. Wszyscy uczestnicy wykazali się wielką pomysłowością oraz umiejętnościami artystycznymi. Autorami najciekawszych pisanek zostali Julia Jeger,  Luiza Rohrbach  z klasy I, Jasmin Cebula z klasy II, Natalia Stiller z klasy III, Mateusz Hadasz z klasy IV, Anna Stiller z klasy V oraz uczennice klasy VI Agnieszka Dydzik i Weronika Kuklok. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za zaangażowanie i za rok zapraszamy do wspólnej zabawy.

Kornelia Bursy 

 

 

 

1.jpeg 10.jpeg 11.jpeg 12.jpeg 13.jpeg 14.jpeg 15.jpeg 16.jpeg 17.jpeg 18.jpeg 2.jpeg 3.jpeg 4.jpeg 5.jpeg 6.jpeg 7.jpeg 8.jpeg 9.jpeg
<./div>
 
 
 
 

 

Polecamy:
e-dziennik

Bawimy się i uczymy
blog klasy 2 

Dziecięca Politechnika Opolska

Gmina Murów

Kuratorium Oświaty w Opolu

OKE Wrocław

Rada Rodziców