Biuletyn
Informacji Publicznej
Kontakt
Publiczna Szkoła Podstawowa
w Starych Budkowicach
Dziś jest: piątek, 10-07-2020, Imieniny: Filipa, Sylwany, Witalisa

O czym śnią dzieci?

"Jakie historie przychodzą do dzieci, kiedy zamkną oczy, wtulą się w poduszkę, przytulą do ukochanego misia? O jak wiele mądrych rzeczy pytają w swoich wyśnionych podróżach?" Na te i wiele innych pytań uzyskały one odpowiedź oglądając spektakl. Dzieci mogły wyruszyć razem z bohaterami spektaklu w tę wyśnioną podróż. Spotkać Lunę i jej kota, czyli Pana Kota. Razem z nimi rozsmakowali się w słodkiej krainie, by po chwili wskoczyć na statek piracki, trafić do niezwykłej szkoły, magicznego cyrku, zapukać do drzwi księżyca i w zaczarowanym ogrodzie spotkać samych siebie. Poznali też Kniazia Potworka, który potrafił zepsuć nawet najpiękniejszy sen, ale jednak tej historii nie zamienił w koszmar. Wręcz przeciwnie, dzięki niemu dzieci przekonały się, że strach ma tylko wielkie oczy.
Oprócz gry aktorskiej, szczególnie zapadła nam w pamięć bajkowa scenografia oraz przepiękna muzyka i efekty dźwiękowe (na żywo).

To spektakl od dzieci dla dzieci, stworzony przez dorosłych, którzy również potrafią śnić.

Anna Grzesik, Róża Rimpler

 

 

1.jpeg 10.jpeg 11.jpeg 12.jpeg 13.jpeg 14.jpeg 15.jpeg 16.jpeg 17.jpeg 18.jpeg 2.jpeg 3.jpeg 4.jpeg 5.jpeg 6.jpeg 7.jpeg 8.jpeg 9.jpeg
<./div>
 
 
 
 

 

Polecamy:
e-dziennik

Bawimy się i uczymy
blog klasy 2 

Dziecięca Politechnika Opolska

Gmina Murów

Kuratorium Oświaty w Opolu

OKE Wrocław

Rada Rodziców