Ikona WCAG
Biuletyn
Informacji Publicznej
Kontakt
Publiczna Szkoła Podstawowa
w Starych Budkowicach
Dziś jest: niedziela, 27-05-2018, Imieniny: Amandy, Jana, Juliana

Szkolne jasełka i spotkania opłatkowe

Spektakl został dopracowany w najmniejszych szczegółach. Podziwialiśmy przepiękną dekorację i kostiumy, niezwykłe kreacje aktorskie, wzruszający śpiew oraz budujące podniosłą atmosferę wystąpienia młodych instrumentalistów – pojawiły się: trąbka, pianino i skrzypce. Drugoklasistom udało się rozczulić wszystkich uczestników. Było nam naprawdę miło, że zaproszenie na szkolne jasełka przyjęli liczni goście: Rodzice, Pani Dyrektor Przedszkola Publicznego oraz Pani Sekretarz i Pan Wójt. Po jasełkach nadszedł czas na wspólne kolędowanie i życzenia. Tu świetnie spisał się Samorząd Szkolny, który przygotował przepiękne życzenia, a także grupa wokalna prowadzona przez Panią Thomas. Atmosferę podtrzymał Pan Malik i wtedy już z niezachwianą pewnością można było stwierdzić, że rozpoczął się czas radosnego oczekiwania i wspólnego kolędowania.

Następnie udaliśmy się do swoich sal, by zasiąść do wigilijnego stołu. Były opłatki, życzenia, wspólny posiłek i śpiew. Takie spotkania na pewno integrują dzieci, nauczycieli i rodziców, pozwalają budować więź i dobrze wpływają na atmosferę w szkole. W końcu taka jest też rola tych niezwykłych Świąt.

Joanna Chrzanowska

 

 

1.jpeg 10.jpeg 11.jpeg 12.jpeg 2.jpeg 3.jpeg 4.jpeg 5.jpeg 6.jpeg 7.jpeg 8.jpeg 9.jpeg laureatki.jpeg szkola1.jpeg szkola2.jpeg
<./div>
 
 
 
 

 

Polecamy:
e-dziennik

Dziecięca Politechnika Opolska

Gmina Murów

Kuratorium Oświaty w Opolu

OKE Wrocław

Sołectwo Zagwiździe

logo_animowane.gif