Biuletyn
Informacji Publicznej
Kontakt
Publiczna Szkoła Podstawowa
w Starych Budkowicach
Dziś jest: środa, 27-05-2020, Imieniny: Amandy, Jana, Juliana

Czy nauczyciele mają swoje święto?

Uczniowe klasy III nie tylko rozbawili nas skeczem o schorowanym nauczycielu, który podwyżkę wyda na leczenie. Ich program wywoływał całą gamę przeróżnych emocji. Przepięknie wyśpiewali nam życzenia i podziękowania, w pełnych energii i dziecięcego entuzjamu piosenkach, a w recytacjach zwrócili uwagę na wszystkie aspekty pracy nauczyciela. Wszystkie dzieci znały na pamięć długie role, mówiły wyraziście i z uczuciem. Doskonałym zakończeniem ich występu była prezentacja multimedialna, podczas której, na tle pięknie rozkwitających kwiatów, przy dźwiękach wzruszjacej melodii, przypomniano nam złote myśli na temat szkoły i uczenia się. 

Jednym z wyróżników wielkiego pedagoga jest zdolność do prowadzenia uczniów w nowe, nieznane miejsca, w których nawet on sam jeszcze nie był.

Thomas Groome

Możesz zapłacić ludziom, żeby nauczali, ale nie możesz zapłacić, żeby im zależało.

Marva Collins

Jestem nauczycielem. Nauczyciel to ktoś, kto prowadzi. Nie ma w tym żadnej magii. Nie chodzę po wodzie. Nie każę rozstępować się morzu. Po prostu kocham dzieci. 

Marva Collins

Gratulujemy uczniom klasy III i Pani Róży Rimpler pięknego występu. Bardzo dziękujemy gościom za przyjęcia naszego zaproszenia i wspólne przeżywanie tych miłych chwil.

Joanna Chrzanowska

 

 

1.jpeg 10.jpeg 11.jpeg 12.jpeg 13.jpeg 14.jpeg 15.jpeg 16.jpeg 17.jpeg 18.jpeg 2.jpeg 3.jpeg 4.jpeg 5.jpeg 6.jpeg 7.jpeg 8.jpeg 9.jpeg
<./div>
 
 
 
 

 

Polecamy:
e-dziennik

Bawimy się i uczymy
blog klasy 2 

Dziecięca Politechnika Opolska

Gmina Murów

Kuratorium Oświaty w Opolu

OKE Wrocław

Rada Rodziców