Ikona WCAG
Biuletyn
Informacji Publicznej
Kontakt
Publiczna Szkoła Podstawowa
w Starych Budkowicach
Dziś jest: poniedziałek, 24-07-2017, Imieniny: Kingi, Krystyna, Michaliny

Klasyfikacja roczna - wyróżnienia i nagrody

Wyróżnienie za wysokie wyniki w nauce i zachowanie uzyskali odpowiednio:
w klasie I: Amelia Chrzanowska, Natalie Matysiok, Sara Dylewska, Amelia Drung, Anna Sternicka, Franciszek Figurski, Nikodem Szweda.
w klasie II: Filip Drung, Szymon Drung, Zuzanna Golec, Patryk Hadasz, Jan Stężała, Natalia Stiller.
w klasie III: Mateusz Hadasz, Marcin Otte.

Najwyższe średnie w klasie IV uzyskali: 

Anna Stiller 5,0 zachowanie wzorowe
świadectwo z wyróżnieniem
Oliwer Jeger 4,92 zachowanie wzorowe
świadectwo z wyróżnieniem
Liwia Margielewska 4,75 zachowanie wzorowe
świadectwo z wyróżnieniem
Patrycja Bieganowska 4,58 zachowanie bardzo dobre
Olivia Kiwus 4,33 zachowanie dobre
Dominika Gęśla 4,25 zachowanie bardzo dobre

Najwyższe średnie w klasie V uzyskali:

Agnieszka Dydzik 5,69 zachowanie wzorowe
świadectwo z wyróżnieniem
Weronika Kuklok 5,08 zachowanie wzorowe
świadectwo z wyróżnieniem
Tomasz Mazurek 4,82 zachowanie bardzo dobre
świadectwo z wyróżnieniem
Julia Larisz 4,62 zachowanie bardzo dobre
Nikola Łach 4,55 zachowanie bardzo dobre
Wiktoria Janas 4,0 zachowanie bardzo dobre

Najwyższe średnie w klasie VI uzyskali: 

Marek Kostrz 5,50 zachowanie bardzo dobre
świadectwo z wyróżnieniem
Karolina Bieganowska 5,33 zachowanie bardzo dobre
świadectwo z wyróżnieniem
Florian Rychlik 4,75 zachowanie bardzo dobre
świadectwo z wyróżnieniem
Bartosz Gieruszyński 4,64 zachowanie bardzo dobre
Sebastian Schwigon 4,50 zachowanie bardzo dobre
Julia Sowa 4,42 zachowanie bardzo dobre
Julia Bujak 4,17 zachowanie wzorowe

Uczniowie, którzy uzyskali świadectwo z wyróżnieniem.

P1140244.jpeg

Nagrodę RadyRodziców za wysokie wyniki na sprawdzianie po szkole podstawowej (powyżej 90% łącznie) uzyskali: Bartosz Gieruszyński, Marek Kostrz i Karolina Bieganowska.

P1140240.jpeg

Za wzorową frekwencję nagrodę otrzymali: Dominik Michalak, Natalia Stiller i Michał Hasik.

P1140234.jpeg

1.jpeg 10.jpeg 11.jpeg 12.jpeg 2.jpeg 3.jpeg 4.jpeg 5.jpeg 6.jpeg 7.jpeg 8.jpeg 9.jpeg laureatki.jpeg szkola1.jpeg szkola2.jpeg
<./div>
 
 
 
 

 

Polecamy:
e-dziennik

Dziecięca Politechnika Opolska

Gmina Murów

Kuratorium Oświaty w Opolu

OKE Wrocław

Sołectwo Zagwiździe

logo_animowane.gif