Ikona WCAG
Biuletyn
Informacji Publicznej
Kontakt
Publiczna Szkoła Podstawowa
w Starych Budkowicach
Dziś jest: wtorek, 24-04-2018, Imieniny: Bony, Horacji, Jerzego

Szopka z masy solnej Fabiana i Oliwiera Nowickich została wyróżniona

Po ogłoszeniu wyników dnia 08. 12. 2014 Fabian i Oiwier odebrali nagrodę - wyróżnienie w swojej kategorii wiekowej za wykonaną szopkę z rąk Pani Marii Sołtys Dyrektora Muzeum w Kluczborku oraz, z ramienia Urzędu Gminy Kluczbork, Pana Andrzeja Kalandyka naczelnika wydziału administracyjno - organizacyjnego. 

W zaganiach konkursowych wzięły też udział szopki wykonane przez Krzysztofa Dyringera z kl. II oraz Kacpra Kałmuka z kl. IV. Ich prace zostały zgłoszone do konkursu na szopkę bożonarodzeniową ogłoszonego przez Opolski Teatr Lalki i Aktora przy współorganizacji Muzeum Diecezjalnego w Opolu oraz Sowarzyszenia Aglomeracji w Opolu, gdzie patronat honorowy objął ks. bp Andzej Czaja. Na konkurs wpłynęło 105 prac. Uczniowie naszej szkoły nie zajęli żadnego miejsca, ale ich prace, oraz szopki pozostałych uczestników, można podziwiać w holu muzeum do końca stycznia 2015 r. Gratulujemy!  

 

1.jpeg 10.jpeg 11.jpeg 12.jpeg 2.jpeg 3.jpeg 4.jpeg 5.jpeg 6.jpeg 7.jpeg 8.jpeg 9.jpeg laureatki.jpeg szkola1.jpeg szkola2.jpeg
<./div>
 
 
 
 

 

Polecamy:
e-dziennik

Dziecięca Politechnika Opolska

Gmina Murów

Kuratorium Oświaty w Opolu

OKE Wrocław

Sołectwo Zagwiździe

logo_animowane.gif