Biuletyn
Informacji Publicznej
Kontakt
Publiczna Szkoła Podstawowa
w Starych Budkowicach
Dziś jest: czwartek, 24-09-2020, Imieniny: Dory, Gerarda, Maryny

Uczniowie klas I - III poznają Ebenezera Scrooge'a

 „Mr Scrooge” to przedstawienie oparte na motywach „Opowieści wigilijnej” angielskiego powieściopisarza Karola Dickensa. Opowiada o cudownej przemianie moralnej starego skąpca Scrooge’a, dokonanej pod wpływem wizji z zaświatów. Jedna niezwykła noc starcza, by bezduszny i zgryźliwy Scrooge, dotąd przeliczający wszystko na pieniądze, obudził się odrodzony, utwierdzając nas w przekonaniu, że w każdym jest miejsce na dobro i wzruszenie.”

Historia Ebenezera Scrooge’a, skąpego, zgorzkniałego, samotnego człowieka, którego duchy zabierają w niewiarygodną podróż w czasie, by ukazać mu kim był, kim się stał i kim będzie, poruszyła młodych widzów. Duże wrażenie na naszych uczniach zrobił także wygląd gruntownie odnowionego gmachu teatru, a szczególnie fantazyjnie ozdobione schody. Dodatkową atrakcją była możliwość obejrzenia pokonkursowej wystawy bożonarodzeniowych szopek.

Zarówno uczniowie, jak i opiekujące się nimi wychowawczynie zaliczają ten wyjazd do bardzo udanych.

 

Anna Grzesik

 

   

 

1.jpeg 10.jpeg 11.jpeg 12.jpeg 13.jpeg 14.jpeg 15.jpeg 16.jpeg 17.jpeg 18.jpeg 2.jpeg 3.jpeg 4.jpeg 5.jpeg 6.jpeg 7.jpeg 8.jpeg 9.jpeg
<./div>
 
 
 
 

 

Polecamy:
e-dziennik

Bawimy się i uczymy
blog klasy 2 

Dziecięca Politechnika Opolska

Gmina Murów

Kuratorium Oświaty w Opolu

OKE Wrocław

Rada Rodziców