w Starych Budkowicach
Dziś jest: wtorek, 24-04-2018, Imieniny: Bony, Horacji, Jerzego

Sport

• Posumowanie sportowych występów w I semestrze

Regularny ruch pomaga korygować wady postawy oraz zwiększa odporność organizmu. Udział w rywalizacji sportowej podnosi także odporność na stres. To cecha, która sprawia, że na każdym etapie życia lepiej radzimy sobie z porażkami i sukcesami, także na innych polach, jak np. podczas zajęć w szkole. Bardzo cieszymy się ze wszystkich indywidualnych i grupowych sukcesów sportowych  naszych uczniów, o których można przeczytać w tym artykule..

zobacz więcej
    Data publikacji: 04-02-2018 17:50
  • Mała Piłkarska Kadra Czeka

W Centrum Sportu w Opolu 25 maja rozegrany został Finał Wojewódzki „Mała Piłkarska Kadra Czeka”. Do rywalizacji o tytuł mistrza województwa zgłosiło się sześć zespołów, w tym dziewczyny z naszej szkoły.

Data publikacji: 01-06-2016 21:21
  • Finał powiatu w lekkoatletyce

Uczniowie naszej szkoły wystąpili w sobotę 21 maja na stadionie im. Opolskich Olimpijczyków w finale powiatu. Siedmioosobowa grupa spisała się bardzo dobrze. Pięć razy nasi uczniowie wywalczyli miejsce na podium.

Data publikacji: 01-06-2016 21:07
  • Nasze dziewczyny grają w piłkę nożną!

Dziewczyny z naszej szkoły przystąpiły do rywalizacji w minipiłce nożnej w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej (szkoły podstawowe). Tak jak w halowej piłce nożnej (w listopadzie zdobyły mistrza powiatu opolskiego, ostatecznie zajmując piąte miejsce w województwie), tak teraz na boiskach orlika dotarły do półfinału wojewódzkiego.

Data publikacji: 02-05-2016 18:30
  • Finał powiatu w minipiłce koszykowej

Reprezentantki naszej szkoły zajęły czwarte miejsce w finale powiatu w minipiłce koszykowej. Jest to drugi po halowej piłce nożnej (tam PSP Stare Budkowice zdobyło Mistrza Powiatu) w tym roku szkolnym, awans dziewcząt, do ścisłej czwórki najlepszych drużyn szkolnych w powiecie.

Data publikacji: 13-03-2016 22:18
  • Awans naszych piłkarek do finału powiatu w halowej piłce nożnej

W Tarnowie Opolskim rozegrano półfinał powiatu w halowej piłce nożnej dziewcząt. Wśród sześciu drużyn walczących o awans do finału powiatu był także zespół naszych dziewcząt. Piłkarki nie zawiodły i przeszły do kolejnej rundy rozgrywek.

Data publikacji: 16-11-2015 20:28
  • Podsumowanie sezonu lekkoatletycznego

1 października odbyły się II Otwarte Mistrzostwa w Lekkiej Atletyce Gminy Dobrzeń Wielki. Zawody rozegrane na stadionie im. Opolskich Olimpijczyków były podsumowaniem tegorocznych zmagań lekkoatletycznych. Wśród kilkunastu szkół wystartowała również nasza, którą reprezentowało 9 uczniów.

Data publikacji: 11-10-2015 18:48
  • Półfinał powiatu w minipiłce koszykowej

11. lutego odbył się półfinał powiatu w minikoszykówce dziewcząt i chłopców w Tarnowie Opolskim. Uczniowie naszej szkoły wystąpili w obydwu kategoriach.

Data publikacji: 16-02-2015 21:04
  • Halowa piłka nożna chłopców

W Tarnowie Opolskim rozegrany został turniej półfinału powiatu w halowej piłce nożnej chłopców. W rywalizacji wzięło udział pięć szkół w tym nasza.

Data publikacji: 28-11-2014 01:02
  • Finał powiatu w halowej piłce nożnej dziewcząt

III miejsce w finale powiatu zajęły dziewczęta z PSP w Starych Budkowicach. Turniej rozegrany w Dobrzeniu Wielkim był niezwykle zacięty i wyrównany.

Data publikacji: 28-11-2014 00:22