Biuletyn
Informacji Publicznej
Kontakt
Publiczna Szkoła Podstawowa
w Starych Budkowicach
Dziś jest: czwartek, 20-01-2022, Imieniny: Fabioli, Miły, Sebastiana

5 dobrych wiadomości od nauczycieli

Załącznik nr 1 do Zarządzenia Dyrektora z dnia 21 maja 2021

 

 

5 DOBRYCH WIADOMOŚCI

w związku z powrotem do nauczania stacjonarnego

 

  1. Wasi nauczyciele wiedzą, ze bywało wam trudno w czasie zdalnej nauki i cieszą się, że znowu mogą z wami pracować w budynku naszej szkoły.

 

  1. Wasi nauczyciele rozumieją, że bardzo teraz potrzebujecie wzajemnych kontaktów, rozmów zabaw i po prostu spędzania czasu razem, dlatego będą, w miarę możliwości, tak organizować naszą wspólną pracę w szkole, żeby zaspokoić również te potrzeby.

 

  1. Wasi nauczyciele nie będą rozliczać was w zapisów w zeszytach, zeszytach ćwiczeń z okresu pracy zdalnej. Nie będą kazali wam pisać jeszcze raz sprawdzianów, które pisaliście online, chyba, że sami o to poprosicie, chcąc poprawić oceny.

 

  1. Nie będzie niezapowiedzianych kartkówek. Każda kartkówka zostanie wpisana do e-dziennika, a ich liczba nie przekroczy trzech w ciągu tygodnia.

 

  1. Niedługo wakacje i czas wolny od szkoły, a w kolejnym roku szkolnym wasi nauczyciele zatroszczą się o to, by zrekompensować wam  to , co straciliście w czasie zdalnego nauczania – dadzą a wam liczne okazje do integracji, zapewnią ruch fizyczny, dadzą szanse na pogłębienie wiedzy i umiejętności z okresu zdalnego nauczania oraz zadbają o wasz powrót do równowagi emocjonalnej i prawidłowych relacji społecznych.
PSP Budkowice (1).jpeg PSP Budkowice (3).jpeg PSP Budkowice (4).jpeg PSP Budkowice (5).jpeg PSP Budkowice (6).jpeg PSP Budkowice (7).jpeg
<./div>
 
 
 
 

 

Polecamy:
e-dziennik

Bawimy się i uczymy
blog klasy 3

Dziecięca Politechnika Opolska

Gmina Murów

Kuratorium Oświaty w Opolu

OKE Wrocław

Rada Rodziców