Biuletyn
Informacji Publicznej
Kontakt
Publiczna Szkoła Podstawowa
w Starych Budkowicach
Dziś jest: niedziela, 19-09-2021, Imieniny: Januarego, Konstancji, Leopolda

5 dobrych wiadomości od nauczycieli

Załącznik nr 1 do Zarządzenia Dyrektora z dnia 21 maja 2021

 

 

5 DOBRYCH WIADOMOŚCI

w związku z powrotem do nauczania stacjonarnego

 

  1. Wasi nauczyciele wiedzą, ze bywało wam trudno w czasie zdalnej nauki i cieszą się, że znowu mogą z wami pracować w budynku naszej szkoły.

 

  1. Wasi nauczyciele rozumieją, że bardzo teraz potrzebujecie wzajemnych kontaktów, rozmów zabaw i po prostu spędzania czasu razem, dlatego będą, w miarę możliwości, tak organizować naszą wspólną pracę w szkole, żeby zaspokoić również te potrzeby.

 

  1. Wasi nauczyciele nie będą rozliczać was w zapisów w zeszytach, zeszytach ćwiczeń z okresu pracy zdalnej. Nie będą kazali wam pisać jeszcze raz sprawdzianów, które pisaliście online, chyba, że sami o to poprosicie, chcąc poprawić oceny.

 

  1. Nie będzie niezapowiedzianych kartkówek. Każda kartkówka zostanie wpisana do e-dziennika, a ich liczba nie przekroczy trzech w ciągu tygodnia.

 

  1. Niedługo wakacje i czas wolny od szkoły, a w kolejnym roku szkolnym wasi nauczyciele zatroszczą się o to, by zrekompensować wam  to , co straciliście w czasie zdalnego nauczania – dadzą a wam liczne okazje do integracji, zapewnią ruch fizyczny, dadzą szanse na pogłębienie wiedzy i umiejętności z okresu zdalnego nauczania oraz zadbają o wasz powrót do równowagi emocjonalnej i prawidłowych relacji społecznych.
1.jpeg 10.jpeg 11.jpeg 12.jpeg 13.jpeg 14.jpeg 15.jpeg 16.jpeg 17.jpeg 18.jpeg 2.jpeg 3.jpeg 4.jpeg 5.jpeg 6.jpeg 7.jpeg 8.jpeg 9.jpeg
<./div>
 
 
 
 

 

Polecamy:
e-dziennik

Bawimy się i uczymy
blog klasy 3

Dziecięca Politechnika Opolska

Gmina Murów

Kuratorium Oświaty w Opolu

OKE Wrocław

Rada Rodziców