Biuletyn
Informacji Publicznej
Kontakt
Publiczna Szkoła Podstawowa
w Starych Budkowicach
Dziś jest: środa, 21-04-2021, Imieniny: Jarosława, Konrada, Selmy

Jak działa szkolna Stacja Zdalnego Nauczania?

Jak działa szkolna Stacja Zdalnego Nauczania?

Od 9 listopada na mocy rozporządzenia MEiN uczniowie wszystkich klas szkoły podstawowej uczą się w systemie zdalnym. Jest jednak pewna grupa uczniów, zwłaszcza młodszych, którzy z różnych względów, nadal przychodzą do szkoły i korzystają z nauki w formie zdalnej i stacjonarnej zorganizowanej dla nich w szkole. Opiekę nad uczniami w czasie ich pobytu w szkole pełnią wychowawczynie świetlicy szkolnej, które pomagają uczniom zalogować się na konto Teams i skorzystać z lekcji online, pobrać pliki z lekcjami zadanymi przez innych nauczycieli i dbają o to, by wszystkie zadania zostały przez uczniów odrobione. W przerwach między zajęciami organizują uczniom czas proponując zajęcia typu świetlicowego.

Nauka zdalna potrwa do 22 grudnia. Od 23 grudnia do 3 stycznia uczniowie mają przerwę świąteczną w nauce, następnie, 4 stycznia, rozpoczynają ferie zimowe, które potrwają do 17 stycznia. Jaka forma nauki czeka naszych uczniów po feriach zimowych? Decyzję w tej sprawie poznamy prawdopodobnie dopiero w nowym roku kalendarzowym.

Katarzyna Chimiak

 

 

1.jpeg 10.jpeg 11.jpeg 12.jpeg 13.jpeg 14.jpeg 15.jpeg 16.jpeg 17.jpeg 18.jpeg 2.jpeg 3.jpeg 4.jpeg 5.jpeg 6.jpeg 7.jpeg 8.jpeg 9.jpeg
<./div>
 
 
 
 

 

Polecamy:
e-dziennik

Bawimy się i uczymy
blog klasy 3

Dziecięca Politechnika Opolska

Gmina Murów

Kuratorium Oświaty w Opolu

OKE Wrocław

Rada Rodziców