Biuletyn
Informacji Publicznej
Kontakt
Publiczna Szkoła Podstawowa
w Starych Budkowicach
Dziś jest: środa, 21-04-2021, Imieniny: Jarosława, Konrada, Selmy

Integracyjne spotkania klasy piątej

Klasa 5 przywitała tegoroczną jesień  wspólnym ogniskiem zorganizowanym przy współudziale rodziców na placu rekreacyjnym w Dębińcu. Oprócz wszystkich uczniów naszej klasy, pojawił się również gość honorowy – pies naszego kolegi Miłosza. Największym zainteresowaniem cieszyły się różnorodne zabawy ruchowe i gry towarzyskie. Graliśmy w piłkę nożną, koszykówkę, korzystaliśmy ze sprzętu znajdującego się na boisku.  Po sporej dawce ruchu bardzo chętnie zabraliśmy się za pieczenie kiełbasek. Pyszne były również pozostałe smakołyki przygotowane przez rodziców i wychowawcę. Atrakcją naszego wspólnego spotkania okazało się podglądanie przyrody w pobliskim lesie. Nie zawiodła nas również pogoda, było ciepło i słonecznie.

Trudno nam było się rozstać i wrócić do domu, a nasz kolega Adam takimi słowami podsumował nasze pierwsze spotkanie integracyjne Bawiliśmy się wspaniale, graliśmy w chowanego i w piłkę. Przekąski były pyszne, a przede wszystkim spotkaliśmy się w tych trudnych czasach. Ogólnie było super!”

Kolejne spotkanie połączone z zabawami odbyło się w szkole z okazji Dnia Chłopaka. Nasi chłopcy musieli wykonać kilka zadań przygotowanych przez koleżanki z klasy – były ćwiczenia gimnastyczne, taniec oraz kalambury. Zabawa się udała, a chłopcy otrzymali drobne upominki od swoich koleżanek oraz pamiątkowy medal SUPER CHŁOPAKA.

                                                                                                  W imieniu uczniów klasy 5 -

                                                                                           wychowawca klasy Kornelia Bursy

   

 

1.jpeg 10.jpeg 11.jpeg 12.jpeg 13.jpeg 14.jpeg 15.jpeg 16.jpeg 17.jpeg 18.jpeg 2.jpeg 3.jpeg 4.jpeg 5.jpeg 6.jpeg 7.jpeg 8.jpeg 9.jpeg
<./div>
 
 
 
 

 

Polecamy:
e-dziennik

Bawimy się i uczymy
blog klasy 3

Dziecięca Politechnika Opolska

Gmina Murów

Kuratorium Oświaty w Opolu

OKE Wrocław

Rada Rodziców