Biuletyn
Informacji Publicznej
Kontakt
Publiczna Szkoła Podstawowa
w Starych Budkowicach
Dziś jest: czwartek, 25-02-2021, Imieniny: Almy, Cezarego, Jarosława

Nowe laptopy dla szkoły z projektu Zdalna Szkoła Plus

Nowe laptopy dla szkoły z projektu Zdalna Szkoła Plus

Już w pierwszym miesiącu nauki nasza szkoła otrzymała kolejne wsparcie z gminy w postaci sprzętu dla szkół, który w przypadku powtórzenia zdalnej edukacji mógłby zostać użyczony najbardziej potrzebującym uczniom z wielodzietnych rodzin, liczących co najmniej troje dzieci a także, w miarę potrzeb, przeznaczony na wsparcie nauczycieli w procesie zdalnej edukacji.

Zdalna Szkoła Plus to kolejny ministerialny projekt wsparcia dla samorządów na zakup wyposażenia służącego do zdalnej nauki. Jest on kontynuacją poprzedniego wsparcia pod nazwą  Zdalna Szkoła, z którego nasza szkoła pozyskała laptopy, które następnie zostały użyczone potrzebującym uczniom w okresie zamknięcia szkół w okresie pandemii w roku szkolnym 2020/2021.

Działanie jest finansowane ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020. Dzięki temu wsparciu, w przypadku ponownego przejścia szkoły na zdalny lub hybrydowy system nauczania, będziemy mogli pracować efektywniej i zapewnić równy dostęp do edukacji większej ilości naszych uczniów, a także wesprzeć od strony sprzętowej kadrę pedagogiczną realizującą nauczanie w systemie zdalnym. Laptopy przekazał szkole Wójt Gminy Murów pan Michał Golenia.

 

Katarzyna Chimiak

 

 

1.jpeg 10.jpeg 11.jpeg 12.jpeg 13.jpeg 14.jpeg 15.jpeg 16.jpeg 17.jpeg 18.jpeg 2.jpeg 3.jpeg 4.jpeg 5.jpeg 6.jpeg 7.jpeg 8.jpeg 9.jpeg
<./div>
 
 
 
 

 

Polecamy:
e-dziennik

Bawimy się i uczymy
blog klasy 2 

Dziecięca Politechnika Opolska

Gmina Murów

Kuratorium Oświaty w Opolu

OKE Wrocław

Rada Rodziców