Biuletyn
Informacji Publicznej
Kontakt
Publiczna Szkoła Podstawowa
w Starych Budkowicach
Dziś jest: poniedziałek, 03-08-2020, Imieniny: Augustyna, Kamelii, Lidii

Archiwum

 • Aktualności 2018/2019

  zobacz więcej
  Data publikacji: 09-09-2018 22:58
 • Aktualności 2017/2018

  zobacz więcej
  Data publikacji: 08-09-2017 20:24
 • Aktualności 2016/2017

  zobacz więcej
  Data publikacji: 05-09-2016 19:38
 • Aktualności 2015/2016

  zobacz więcej
  Data publikacji: 04-10-2015 21:18
 • Aktualności 2014/2015

  zobacz więcej
  Data publikacji: 28-08-2014 18:43
 • Zakończenie roku szkolnego szkolnego 2013/2014

  Zakończenie roku szkolnego w Starych Budkowicach (31).jpeg

  Zakończenie roku to czas podsumowań i wyróżnień. Nadchodzi moment zasłużonego wypoczynku, ale także zbierania plonów dziesięciomiesięcznej, ciężkiej pracy. Gratulujemy wszystkim uczniom ich małych i dużych sukcesów, bo czasem tylko my sami wiemy, ile wysiłku, samozaparcia i wytrwałości potrzeba, by pokonywać swoje słabości i stawiać kolejny mały kroczek. Wielu uczniów otrzymuje za to piątki i szóstki oraz oklaski na uroczystej akademii. My składamy gratulacje wszystkim, którzy wygrywali walkę z lenistwem, nie zniechęcali się niepowodzeniemi i mają poczucie dobrze spełnionego obowiązku. Jesteśmy z Was dumni. 

  Nauczyciele 

  zobacz więcej
  Data publikacji:
 • Pożegnanie Szóstoklasistów

  Gala BUDKOWICKIE OSKARY (1).jpeg

  Postanowiliśmy na wzór amerykańskiej Akademii Filmowej przyznać żegnanym z żalem uczniom klasy VI nagrody o nazwie BUDKOWICKIE OSKARY i wręczyć je naszym koleżankom i kolegom. Zadecydowaliśmy przyznać nagrody w 17 kategoriach, czyli wszystkim naszym abiturientom. BUDKOWICKIE OSKARY nie błyszczą tak, jak filmowe Oskary, nie wiążą się też z nimi żadne korzyści. Jednak ci, których postanowiliśmy nimi wyróżnić, mogą być pewni, że osiągnęli coś równie cennego – dzięki cechom osobowości i sposobowi bycia na bardzo długi czas pozostaną w naszej pamięci. Każdy z szóstoklasistów jest wyjątkowy, każdego za coś lubimy, każdego z jakiegoś powodu zapamiętamy.

  zobacz więcej
  Data publikacji:
 • Nasi Szóstoklasiści powiosłowali w dal ....

  Szóstoklasiści z PSP w Starych Budkowicach na spływie kajakowym (4).jpeg

  Ostatnie dni nauki szkolnej są zwykle okazją do wspólnych wypadów i imprez integracyjnych podsumowujących spędzony razem rok szkolny. Szóstoklasiści ze Starych Budkowic, na zakończenie nauki w naszej szkole, postanowili sprawdzić się jako grupa na szlaku wodnym spływu kajakowego rzeką Budkowiczanką.

  zobacz więcej
  Data publikacji:
 • Obchody 75. rocznicy powstania Publicznej Szkoły Podstawowej w Starych Budkowicach

  Szkolny Dzień Teatru w PSP w Starych Budkowicach (7).jpeg

  Rocznica powstania szkoły to święto wszystkich, którzy ją budowali w sensie dosłownym oraz w sensie przenośnym - dyrektorów, nauczycieli, pracowników, ale także uczniów i ich rodziców. Pamiętając o tym, że szkoła nie może istnieć bez swojej historii, tradycji i ludzi, którzy ją tworzyli, 4 czerwca 2014 roku postanowiliśmy uczcić to święto, prezentując talenty uczących się w niej dzieci, absolwentów i przyszłych pierwszoklasistów. Na Szkolny Dzień Teatru zaproszony został Wójt Gminy Murów oraz Pani Sekretarz, wszyscy rodzice uczących się w szkole dzieci, a także emerytowani dyrektorzy, nauczyciele.

  zobacz więcej
  Data publikacji:
 • Realizacja projektu „Fascynujący Świat Nauki i Technologii” w PSP w Starych Budkowicach

  W leśnym skarbcu.jpeg

  Projekt prowadzony przez Regionalne Centrum Rozwoju Edukacji w Opolu w imieniu Zarządu Województwa Opolskiego jest wsparciem dla nauczycieli w realizacji podstawy programowej. Dzięki współpracy wielu instytucji oraz wykorzystaniu szerokiego spektrum metod nauczania kształci u uczniów umiejętność uczenia się, kompetencje osobowe i interpersonalne, kreatywność i innowacyjność, twórcze wyrażanie idei, doświadczeń i uczuć. Na jego realizację składają się wyjazdy edukacyjne, zajęcia w instytucjach kultury i ośrodkach akademickich, a także zajęcia pozalekcyjne w szkole prowadzone z wykorzystaniem metod aktywizujących. W Publicznej Szkole Podstawowej w Starych Budkowicach funkcjonuje 5 grup projektowych realizujących przeróżne zadania zarówno z modułu: matematyczno - przyrodniczego, jak i humanistycznego.

  zobacz więcej
  Data publikacji:
1.jpeg 10.jpeg 11.jpeg 12.jpeg 13.jpeg 14.jpeg 15.jpeg 16.jpeg 17.jpeg 18.jpeg 2.jpeg 3.jpeg 4.jpeg 5.jpeg 6.jpeg 7.jpeg 8.jpeg 9.jpeg
<./div>
 
 
 
 

 

Polecamy:
e-dziennik

Bawimy się i uczymy
blog klasy 2 

Dziecięca Politechnika Opolska

Gmina Murów

Kuratorium Oświaty w Opolu

OKE Wrocław

Rada Rodziców