Biuletyn
Informacji Publicznej
Kontakt
Publiczna Szkoła Podstawowa
w Starych Budkowicach
Dziś jest: wtorek, 14-07-2020, Imieniny: Kamili, Kamila, Marcelego

Święto pieczonego ziemniaka

Opiekun koła p. Róża Rimpler zaprosiła wszystkich do wspólnej zabawy poprzez naukę okrzyku: ,,Święto Ziemniaka dzisiaj mamy, bawiąc się radośnie, na pieczone kartofle czekamy”. Następnie uczestnicy wysłuchali bajki o ziemniaku, a po miniteście, z którym dzieci świetnie sobie poradziły, członkowie koła brali udział w różnych zabawach i pląsach. Punktem kulminacyjnym imprezy była degustacja przepysznych ziemniaków upieczonych w ognisku, które smakowały, jak potrawy z najlepszej kuchni świata. Warto też wspomnieć, że niektórzy próbowali pieczonych ziemniaczków po raz pierwszy. Nie obyło się również bez konkurencji ruchowych z kartoflem, które zwieńczyły nasze spotkanie.

Dziękujemy serdecznie panu Bernardowi Kasprzykowi za przygotowanie ogniska i pieczenie ziemniaczków oraz pani Teresie Thomas za zaangażowanie w przeprowadzeniu zabaw i konkurencji. Do zobaczenia za rok.

Róża Rimpler

 

 

 


 

1.jpeg 10.jpeg 11.jpeg 12.jpeg 13.jpeg 14.jpeg 15.jpeg 16.jpeg 17.jpeg 18.jpeg 2.jpeg 3.jpeg 4.jpeg 5.jpeg 6.jpeg 7.jpeg 8.jpeg 9.jpeg
<./div>
 
 
 
 

 

Polecamy:
e-dziennik

Bawimy się i uczymy
blog klasy 2 

Dziecięca Politechnika Opolska

Gmina Murów

Kuratorium Oświaty w Opolu

OKE Wrocław

Rada Rodziców